Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
v

Změny v rozvrhu Tuesday 23. 4.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8
4.MA MZk MZk MZk MZk MZk MZk MZk MZk MZk
4.BS MZk MZk MZk MZk MZk MZk MZk MZk MZk
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8
Soucha Filip LEC PET PET PET PET - MVK .... -
Traxlerová Petra - - - - - - - - -
Vejvoda Tomáš - - - - - - - - -
Zikmundová Monika LEC - - - - - FIR KUT KUT
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8
112 MZK MZK MZK MZK MZK MZK MZK MZK MZK
Změny v rozvrzích učitelů
Fiřtová Andrea
6 supl. (ZIK PN) AJK 1.AZ 201 přespočetná hod.
Příbram HZS
3 navíc OOB 3.PT HZS za odpadlou
3 odpadá ZMU 3.PT zrušeno
Krýdl Miroslav
5 změna ELM 2.MA (ME) 113
Kutláková Lucie
5 odpadá AJK 4.BS (AJK1)
7 supl. (ZIK PN) AJK 2.BS (1.sk) 201 přespočetná hod.
8 supl. (ZIK PN) AJK 2.BS (1.sk) 201 přespočetná hod.
Lehocký Jan
0 spojeno (ZIK PN) AJK 3.EI TEV1
0 supl. (SOA ŠA) TEV 1.MA TEV1 přespočetná hod.
Mrvíková Bohdana
6 změna ADC 3.BS (1.sk) 113
6 spojeno (SOA ŠA) ADC 3.BS (2.sk) 113
Peterková Lucie
1 spojeno (SOA ŠA) IKT 1.PT (1.sk) 113
1 změna IKT 1.PT (2.sk) 113
2 spojeno (SOA ŠA) IKT 1.PT (1.sk) 113
2 změna IKT 1.PT (2.sk) 113
3 spojeno (SOA ŠA) IKT 3.A (1.sk) 113
3 změna IKT 3.A (2.sk) 113
4 spojeno (SOA ŠA) IKT 3.A (1.sk) 113
4 změna IKT 3.A (2.sk) 113
Vacková Pavla
4 odpadá PAP 4.BS
Volf Michal
1 odpadá BCI 4.BS
2 odpadá BCI 4.BS
3 odpadá BCI 4.BS
Zinek Jiří
6 odpadá ZBS 4.BS
Pošvář Jan
0 změna OV1 4.MA (ME)+
1 změna OV1 4.MA (ME)+
2 změna OV1 4.MA (ME)+
3 změna OV1 4.MA (ME)+
4 změna OV1 4.MA (ME)+
5 změna OV1 4.MA (ME)+
Sloup Petr
0 změna OV1 4.MA (ME)+
1 změna OV1 4.MA (ME)+
2 změna OV1 4.MA (ME)+
3 změna OV1 4.MA (ME)+
4 změna OV1 4.MA (ME)+
5 změna OV1 4.MA (ME)+
Šimonovský Jiří
0 změna OV1 4.MA (AT)+
1 změna OV1 4.MA (AT)+
2 změna OV1 4.MA (AT)+
3 změna OV1 4.MA (AT)+
4 změna OV1 4.MA (AT)+
5 změna OV1 4.MA (AT)+
Změny v rozvrzích tříd
1.AZ
6 AJK 201 supluje FIR (ZIK)
1.MA
0 TEV TEV1 supluje LEC (SOA)
1.PT
1 IKT 1.sk 113 spojí PET (SOA)
1 IKT 2.sk 113 změna PET
2 IKT 1.sk 113 spojí PET (SOA)
2 IKT 2.sk 113 změna PET
2.BS
7 AJK 1.sk 201 supluje KUT (ZIK)
8 AJK 1.sk 201 supluje KUT (ZIK)
2.MA
5 ELM ME 113 změna KRY
3.A
3 IKT 1.sk 113 spojí PET (SOA)
3 IKT 2.sk 113 změna PET
4 IKT 1.sk 113 spojí PET (SOA)
4 IKT 2.sk 113 změna PET
3.BS
6 ADC 1.sk 113 změna MVK
6 ADC 2.sk 113 spojí MVK (SOA)
3.EI
0 AJK TEV1 spojí LEC (ZIK)
3.PT
3 OOB HZS navíc HZS
3 ZMU odpadá (HZS)
4.MA
0.-8. hod Maturitní zkoušky
4.BS
0.-8. hod Maturitní zkoušky
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou